Zásnubní Prsteny

Jak požádat o ruku?

Trápíte se otázkou, jak požádat o ruku, aby se ta výjimečná chvíle stala co nejpěknější vzpomínkou pro oba? Způsob, kterým požádáte svou vyvolenou o ruku, by měl vycházet z vašich povah, např. je-li Vaše dívka introvert, zřejmě ji nenadchne žádost o ruku na pódiu před mnoha lidmi. Dobře se proto zamyslete, jaká Vaše milá je, a podle toho zvolte i způsob, jakým ji požádáte o ruku.

Možností jak originálně a romanticky požádat o ruku je nekonečně mnoho a Vaší fantazii se rozhodně meze nekladou. Pokud Vás však žádný vhodný způsob nenapadá, nezoufejte! Pro Vaši inspiraci jsme připravili několik způsobů, jak požádat o ruku, ze kterých si určitě vyberete. Zde jsou některé tipy na žádost ruku:

Pro romantické duše

Pro dobrodružné povahy

Víte-li, že Vaše milá je typem dívky, která potřebuje k životu neustálé vzrušení a adrenalin, pak nic nezkazíte, přizpůsobíte-li tomu i svou žádost o ruku.

Originální

Originální rovná se vtipný, zábavný, nápaditý, jedinečný. Takový by chtěl být téměř každý muž, a proto hledá originální způsob, jak svou milou požádat o ruku. Drobným úskalím originality je riziko, že žádost o ruku pozbyde své slavnostnosti a stane se spíše historkou. To jsou případy spolknutých zásnubních prstenů, originálně zakomponovaných do jídla, zmeškaných hovorů, kdy volajícím je „Vezmeš si mě?“, přehlédnuté a vyhozené proužky papírku nesoucí závažný vzkaz a nepovšimnuté, strategicky nachystané/ukryté krabičky se zásnubním prstenem.

Klasika

Klasické způsoby žádaní nejsou možná příliš originální, zato jsou mnohokrát vyzkoušené a fungují. Je-li Vaše partnerka spíše konzervativní, pak vsaďte na klasiku a máte vyhráno!

Nezapomeňte, že k žádosti o ruku patří zásnubní prsten a naopak. Váš úmysl by měl být vždy doprovázen otázkou, zda si Vás dívka chce vzít a zásnubním prstenem. Ten je darem dívce za její souhlas a zároveň symbolem nového rozměru vašeho svazku. Rozhodně není na škodu, doprovodíte-li žádost o ruku květinou. Není to však podmínkou, záleží na situaci.